cropped-teklif

Kokteyl Organizasyonlarınızda BatuProduction, tecrübeli ekibiyle yanınızda.

Her ne sebeple olursa olsun düzenlemek istediğiniz kokteyl organizasyonlarınızda yılların verdiği tecrübe, dinamik ekibi ile birlikte hizmetinizdeyiz.

İsterseniz nişan, düşün veya benzeri bir mutlu gününüz için isterseniz bir ürün tanıtımı, özel bir yıl dönümü, derneğiniz veya işletmeniz için düzenlediğiniz bir etkinlik olsun, BatuProduction ile çalışarak organizasyonunuzun sadece keyfini çıkartın.

Özel organizasyonlar düzenlemek de her işte olduğu gibi tecrübe isteyen konulardır. Eksiklikler bazen fark edilmez. Ancak unutmayın bu eksiklikleri davetlilerinizden bir kısmı mutlaka fark edecektir. Ya da bazı nedenlerden dolayı sıkıntılı anlar yaşamanıza neden olabilir.

Bir kokteyl organizasyonu düzenlediğinizde yaşanabilecek aksiliklerin, organizasyonun önüne geçmesini istemezsiniz değil mi? Elbette hiç kimse bunu istemez.

Aynı zamanda organizasyonun keyfini çıkartmak yerine bu tür sorunlarla uğraşmak özel sayılabilecek o anları sevdiklerinizle paylaşmanızı da engelleyebilir.

BatuProduction, bütün bu yükü sırtınızdan almaktadır. İkramlardan tutun da servis personeline varıncaya kadar her konuyla sizin için ilgilenir.

BatuProduction ile çalışın, servis personelinin kıyafeti düzgün mü, yeterli masa var mı, masalarda eksik bir şeyler var mı diye düşünmekten kurtulun.

Üstelik bütün bunları uygun maliyetlerde gerçekleştirebilirsiniz. BatuProduction, katılım sayısı ister az isterse çok kişi olsun, tüm Kokteyl organizasyonlarınızda sizlerin yanınızda olacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, BatuProduction’nın dinamik ekibi tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır. 

 

Organizasyona ait fotoğraflar