cropped-teklif

BatuProduction birçok konuda olduğu gibi tecrübesi ile Şirket Eğitim Programı Organizasyonlarınızda sizlerin yanında olmaktan onur duymaktadır.

Şirketler için ekipmanlar çok önemlidir. İşin sonuca erdirilebilmesi için oldukça etkilidir. Sermayenizin gücü şirketi ayakta tutmak ve geleceğe taşımak için önem arz eder.

Ancak ister ekipman olsun isterse mali alandaki varlıklarınız olsun bütün bunları insanlar yönetir, yönlendirir.

Dolayısı ile şirketler için insana yapılacak yatırım son derece önelidir.

Her ne kadar kalifiye çalışanları seçerek işe alsanız da belirli bir süre sonra dünyanın değişen standartları için veya sektöründe öncü olan ve dünyadaki standartları belirleyen şirketler için, hizmet içi eğitim konusu oldukça önemlidir.

Bu kadar önemli bir konuda düzenleyeceğiniz hizmet içi eğitimlerin verimli geçmesi için eğitimlerin profesyonelce düzenlenmesi gerekmektedir.

İşte BatuProduction bu konuda tecrübesi ile sizlere hizmet verecek ve düzenlediğiniz hizmetlerden maksimum verim almanızı sağlayacaktır.

Çalışanların eğitimleri için kaç kişilik sınıflar oluşturulacağı, eğitimlerin verileceği mekânların seçimi, eğitimler esnasında verilecek ikramlar, oturma düzeni, eğitimler esnasında kullanılacak ekipmanlar ciddi önem arz etmektedir.

Bu tür konuların hafife alınmaması gerçekten önemlidir. Çünkü eğitim sırasında verilebilecek yanlış bir ikram bile eğitimlerin sorunlu geçmesine neden olabilir.

BatuProduction değişik illerde, değişik fiziksel şartlarda ve iklim koşullarında ister iç mekânda, ister dış mekânda olsun eğitim organizasyonlarınızı sizin adınıza düzenliyor. BatuProduction’nın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak için hemen bizi arayın.

Organizasyona ait fotoğraflar