cropped-teklifAntalya veya çevre il ve ilçelerde yaşıyorsanız ve bu 14 şubatta gerek sevgilinize gerekse müşterilerinize çok farklı conceptler eşliğinde unutamayacakları anlar yaşatmak istiyorsanız Antalya sevgililer günü organizasyonu ile ilgili en tecrübeli firmayla çalıştığınızı öncelikle bilmenizi isteriz.

Gerek mekan gerekse özel süsleme ve conceptler için , sevgililer gününe dair bir çok hazır fikir ve projemizle sizlerin yanındayız. Sevgililer gününde mekanınıza veya sevgilinize nasıl bir organizasyon hazırlamak istiyorsanız,sayfanın sağ tarafında bulunan teklif isteyin bölümünü kullanarak bizlere aklınızdaki fikir ve projeleri iletebilir , conceptinizin maliyeti hesaplandıktan sonra anında sizlere geri dönüş yaparak,böyle bir organizasyonun maddi boyutları hakkında sizlere bilgi vermekteyiz. Aynı zamanda uzman ekibimiz tarafından hazırlanan farklı concept ve projeleri de sizlerle paylaşmaktayız.

Batu Production olarak sizlere organizasyonunuz boyunca en iyisini ve hayallerinizdeki organizasyon şemasını hazırlamak için bizlere bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayınız. Firma sloganımızdan yola çıkarak ”Biz daima en iyisini isteriz” dedik. Sizde bu özel günde fark yaratmak istiyorsanız en iyi tercihi yapmakta sizin elinizde …

Organizasyona ait fotoğraflar