cropped-teklif

Kuruluş Yıldönümü Organizasyonları şirketler için oldukça iyi motivasyon kaynağıdır. Aynı zamanda bu tür organizasyonlar şirket kültürünü, geleneklerini ve hedeflerini, şirket çalışanlarına anlatmak aktarmak için de önemli birer fırsat haline dönüşmektedir.

Kuruluş Yıldönümü Organizasyonları, şirket çalışanlarının bir araya gelerek kaynaşmasını sağlar. Çalıştıkları kurumun önemini anlamaları için de birer fırsat sunar.

Elbette bu tür organizasyonlar sadece şirket içerisindeki çalışanlarla da sınırlı kalmayabilir. Dileyen kurumlar bu mutlu günlerini şirketin müşterileri ile veya bulundukları bölge halkınla da paylaşmak isteyebilir.

BatuProduction, sizlerin bu mutlu ve gururlu gününde, organizasyonunuzun en sağlıklı şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Gerek tecrübesi, gerek dinamik çalışan kadrosu ve gerek alt yapı ekipmanları ile ihtiyacınız duyulan her alanda kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Kuruluş Yıldönümü Organizasyonlarını dilediğiniz gibi kutlayabilirsiniz. Bazı şirketler, mütevazi bir kutlama düşünebilir. Önemli olan illa çılgınlar gibi bir parti havası oluşturmak değildir. Önemli olan şirketin bu tür organizasyonlar en iyi şekilde ifade edilmesidir.

Organizasyonlarda ihtiyacınız olabilecek sıra dışı pasta hizmetlerinden tutun da çalışanlara ya da konuklara ikram edilecek tüm yiyeceklerin hazırlanması, servis edilmesi gibi hizmetlerin yanı sıra sürpriz etkinlikler de hazırlamaktayız.

Genelde bu tür organizasyonlar da şirkete uzun yıllar emeği geçen kişilere verilecek ödüller, yapılacak konuşmalar, mekânların kiralanması, gerekli ses ve ışık düzeneklerinin tamamı hizmetlerimiz dâhilinde sağlanmaktadır.

BatuProduction ile çalışarak siz de, şirket veya kurumunuz için hafızlarda uzun süre yer edecek bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Organizasyona ait fotoğraflar