cropped-teklif

Kongre – Toplantı Organizasyonlarınız için hemen BatuProduction ile iletişime geçin. Tüm işlemleri sizin adınıza biz halledelim.

Kurumsal şirketlere sunduğumuz hizmetlerden birisi olan Kongre – Toplantı Organizasyonlarınıza dair a dan z ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Size ise organizasyona odaklanmak ve konuklarınızla ilgilenmek kalıyor.

Kongreler önemlidir. Genelde sektörü

N öncü isimleri bu tür kongrelerde en ön sıralarda yerlerini almaktadırlar. Katılımcıların profilleri oldukça yüksek olduğu için hataya pek yer yoktur. Tüm organizasyon iyi planlanmalı ve sorun çıkmaması için an ve an kontrol altında tutulmalıdır.

Organizasyonlar sadece söyleşi şeklinde geçebilir. Bununla beraber çeşitli ikramların servis edilebileceği türden organizasyonlar da olabilir.

Kongre – Toplantı Organizasyonlarınız sadece bir gün hatta birkaç saat sürebileceği gibi uzun sayılabilecek bir süreye de yayılmış olabilir.

Tüm bunları planlamak, özellikle uzun soluklu kongrelerde katılımcıların ilgisinin azalmadan süreci yönetmek için BatuProduction tecrübeli ve dinamik kadrosuyla sizlerin yanında olmaya devam edecektir.

Bu tür organizasyonlar sadece salonların kiralanması ve düzenlenmesinden ibaret değildir. Gelebilecek misafirlerin opsiyonel olarak ağırlanması gerekebilir. Kongre alanına ulaşım sağlanması, toplantıların belirlenen verimlilikte geçmesi için gerekli olabilecek ışık, ses sistemleri, görsel materyaller BatuProduction tarafından titizlikle hazırlanacak en uygun şekilde kullanmanız için sizlerin hizmetine sunulacaktır.

BatuProduction, Türkiye’nin tüm illerinde bu tür organizasyonları düzenleyebilecek güce ve alt yapıya sahiptir. Tecrübesi ile bugüne kadar sayısız başarılı organizasyona imza atmıştır. Sizde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Organizasyona ait fotoğraflar