cropped-teklif

Günümüzde insanlara ulaşmanın yollarından birisi de Avm Etkinlik ve Organizasyonlarıdır. Çünkü insanların toplu olarak gittiği, birçok insanı bir arada kolayca bulabileceğiniz yerlerin başında alış veriş merkezleri gelmektedir.

AVM’lere gelen insanların genelde acelesi yoktur. Zaman ayırıp mağazaları dolaşacak, alış-veriş yapacak veya yeni ürünlerin neler olduğuna bakmak için gelmiştir. Bir kısım ise yemek yemek veya eğlenmek için de AVM’leri tercih edebilmektedir.

AVM’lerinde düzenlenecek çeşitli organizasyonlar ziyaretçiler tarafından hemen dikkat çekecektir.

Ancak AVM’lerde ne tür etkinlikler yapılması gerektiği, hangi ekipmanların bulunması gerektiği, nelere dikkat edilmesi gerektiği etkinlik düzenleyenlerin hedeflerine nasıl ulaşabileceği gibi konular tecrübe ve dinamik bir ekip gerektirir.

AVM’ler de standart organizasyonların yanı sıra viral çalışmalar için de oldukça uygundur. Bu yüzden hem şirketin organizasyonla beraber hedefleri hem AVM’lere giden müşteri profili önem taşır. Aynı şehirde birden farklı AVM’ler bulnabilir ve bu AVM’lere farklı profilde insanlar gidiyor olabilir. Dolayısıyla verimli bir çalışma doğru hedefleri belirlemekten geçer.

BatuProduction, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi şehirlerde ki hangi AVM’lere hangi profile ait insanların gittiğini iyi bilmektedir. Böylece organizasyonla hedef kitlenize daha doğru şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

AVM’lerinin içerisinde ve önlerinde çeşitli etkinlikler düzenlemeden önce gerek yetkili kamu kurumlarından gerekse AVM yönetiminden izinler almak ve izin veren mercilerin şartlarının eksiksiz olarak yerine getirilmesi gerekebilir. BatuProduction tüm bu süreçler öncesinden, etkinliklerin sona ermesine kadar sahada size hizmet vermekten onur duyacaktır.

Organizasyona ait fotoğraflar